5,394,771 unikalnych wizyt
Bezpieczna szkoła
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Uczeń miesiąca
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Zajęcia sportowe w SP1
Mój bezpieczny Internet
Ciekawostki hiszpańskie
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog


Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji

Jesteśmy OK!
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem
Oto lista zwycięzców w poszczególnych klasach:

Kl. IVa
I miejsce – Oliwier Potaczek
II miejsce - Antoni Szymanowski
III miejsce - Kacper Kołodziej

Kl. IVb
I miejsce – Michał Reichel
II miejsce – Zofia Jędrzejewska, Wiktor Krzyżyk
III miejsce – Justyna Napiórkowska

Kl. IVc
I miejsce – Martyna Lużyna
II miejsce – Maksymilian Grela
III miejsce – Emilia Pacharzyna, Amelia Kabat

Kl. IVd
I miejsce – Szymon Rachelski
II miejsce - Wiktoria Kaim
III miejsce – Paulina Halamoda

Kl. Va
I miejsce – Anna Górecka
II miejsce – Martyna Ciepla, Paweł Kasperek
III miejsce – Agata Petka

Kl. Vb
I miejsce – Dominika Frencel
II miejsce – Maja Słoboda
III miejsce – Kinga Czech

Kl. Vc
I miejsce – Julia Szymańska
II miejsce – Wojciech Krawiec
III miejsce – Cezary Klimas

KL. Vd
I miejsca – Maciej Iwaniec
II miejsce – Patrycja Golik, Kamil Ławniczak
III miejsca – Julia Owczarek, Wiktoria Skiba

KL. VIa
I miejsce – Zuzanna Jaszewska, Małgorzata Sznicer
II miejsca – Zosia Wróblewska

Kl. VIb
I miejsce - Emilia Pałczyńska
II miejsce – Aleksander Wasilewski, Zuzanna Hajduga, Feliks Wójcik

Kl. VIc
I miejsce – Julia Piechocka
II miejsce – Maja Stężowska, Bartosz Królik
III miejsce – Michał Skupień

Kl. VIIa
I miejsce – Wiktoria Kretek
II miejsce – Kinga Ciężyk
III miejsce – Aleksandra Jezusek, Emilia Nowak

Kl. VIIb
I miejsce – Kaja Zawadzka
II miejsce – Paulina Gruszczyk
III miejsce – Artur Pokorny
e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Kodowanie 2017
RODO
Kreatywni z Ostroga
UKS Ikar
Facebook
Reforma edukacji