6,116,469 unikalnych wizyt
Bezpieczna szkoła
Rekrutacja 2020
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Mój bezpieczny Internet
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog

Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji
Szukaj

Kontakt z adminem
Jesteśmy OK!
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Działania charytatywne
Pedagog radzi
Szkoła dla Rodziców
Profilaktyka i psychoedukacja
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Łamigłówki językowe
Do zmagań przystąpiło osiem drużyn (każda składała się z dwóch osób).

Uczestników podzielono na dwie kategorie wiekowe. O zwycięstwie zdecydowała suma zdobytych punktów.

Pytania przygotowali i zasiedli w jury: Klaudia Łyko – Solisz i Roman Bohr.

Po sprawdzeniu wszystkich prac, komisja przyznała miejsca:

GRUPA MŁODSZA

I miejsce – Olivia Ciszek i Zuzanna Kita (opiekunowie: Roman Bohr i Patrycja Pol)
II miejsce – Nico Bulenda i Tymoteusz Kowalski (opiekunowie : Agnieszka Czarna i Patrycja Ciemienga)
III miejsce – Weronika Hajduczek i Helena Konieczny (opiekunowie: Ewa Bochnia -Hetman i Michał Kobylak)

GRUPA STARSZA

I MIEJSCE – Zuzanna Kozieł i Katarzyna Psota (opiekunowie: Ewa Bochnia - Hetman i Michał Kobylak)
II miejsce – Jerzy Jędrzejewski i Joanna Dudziak ( opiekunowie: Dorota Bulenda i Beata Lukoschek - Mucha)
III miejsce – Dominika Polak i Kinga Polak (opiekunowie: Roman Bohr i Klaudia Łyko - Solisz)

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs koordynowali: Klaudia Łyko – Solisz i Roman Bohr.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Programujemy
Bądź kreatywny
Świetlica proponuje
LearningApps
Facebook
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
RODO
Kreatywni z Ostroga