6,815,062 unikalnych wizyt
Wytyczne dla klas 1-3
Bezpieczna szkoła

Procedury bhp-18.01.2021
Procedury bezpieczeństwa Prezentacja MEN
Wytyczne GIS dla szkół
Zasady nauczania zdalnego
Sprawdź stan powietrza
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Mój bezpieczny Internet
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog

Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji
Szukaj

Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Działania charytatywne
Pedagog radzi
Szkoła dla Rodziców
Profilaktyka i psychoedukacja
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Uczeń miesiąca X, XI, XII
Uczeń miesiąca października 2020

2a Aleksandra Bartuzelska, Julia Porada
2b Bartosz Bartela, Malwina Szwec
2c Dawid Siwak, Igor Homik
3a Filip Czołgała Magdalena Beleć
3b Filip Fojcik Lena Klok
3c Hanna Mużelak, Dorota Stysiał
4a Jessica Wollny
4b Maria Beska
4c Maksymilian Wróbel, Bartosz Zymelka
5a Manuela Mikiewicz
6a Karolina Łyko, Olivia Łowicki
6b Łucja Rucińska
6c Radosław Marciniak
6d Maksymilian Paszczyński
7a Oliwia Dombek
7b Natalia Kicia
7c Michał Mielnik
7d Tomasz Szendzielorz
8a Jakub Myśliwy Dominika Gemza
8b Hajduga Zuzanna, Białdyga Kinga
8c Julia Szewczyk


Uczeń miesiąca listopada 2020

2a Maja Ostrowska, Bartosz Cygan,
2b Piotr Bury
Lena Wydra
2c Maximilian Kudla, Arkadiusz Hutyra
3a Dawid Sander Grzegorz Bochenek
3b ----
3c Emilia Konopnicka, Dominik Pundyk, Marcel Słoboda,
4a Joanna Sznicer
4b Samkova Dominika

4c Paulina Nojdeker, Nicole Wycisk
5a Krystyna Jędrzejewska
6a Kacper Kołodziej
6b Mateusz Dyrszka, Łucja Rucińska, Zofia Jędrzejewska
6c Marta Wróblewska
6d Sławomir Jakubus
7a Grzegorz Hetwer, Otlik Szczepan
7b Aleksandra Głowacz, Paulina Szewczyk
7c Katarzyna Nizio
7d Anna Szendzielorz
8a Jakub Myśliwy, Michał Fijałkowski
8b Aleksander Wasilewski
8c Kamila Korf



Uczeń miesiąca grudnia 2020

2a Jakub Gembalczyk, Oskar Kostka
2b Martyna Mart, Maksymilian Kołek
2c Hanna Matelska, Adam Mróz, Katarzyna Pietras
3a Markus Zuber Mathias Halamoda
3b ---
3c Maksymilian Bugla, Filip Brzoska, Wiktor Cynalewski,
4a Jaroszewicz MIchał, Koczwara Michał
4b Balik Oskar
4c Wiiktoria Duda, Maja Zakościelna
5a Nikola Hachuj, Oliver Łowicki
6a Maja Balawender
6b Łucja Rucińska, Mateusz Dyrszka, Milena Darzycka
6c Martyna Lużyna
6d Paulina Halamoda
7a Ewa Petka, Agata Petka, Olga Petka
7b Marek Duda, Maja Słoboda
7c Estera Brzoska
7d Julia Szastak
8a Marta Wawoczny, Nicola Sobiech
8b Paulina Szewczyk
8c Bartosz Królik
e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Programujemy
Bądź kreatywny
LearningApps
Facebook
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
RODO
Kreatywni z Ostroga