7,158,093 unikalnych wizyt
Wytyczne dla klas 1-3
Bezpieczna szkoła

Procedury bezpieczeństwa
od 18.01.2021

Procedury bezpieczeństwa Prezentacja MEN
Wytyczne GIS dla szkół
Zasady nauczania zdalnego
Ósmoklasisto!
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Szkolny kalendarz
Mój bezpieczny Internet
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog

Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji
Szukaj

Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Działania charytatywne
Pedagog radzi
Szkoła dla Rodziców
Profilaktyka i psychoedukacja
Poczytaj mi, proszę.
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1

Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce
Jest to ogromne wyróżnienie, wymagające systematycznej pracy i zarazem motywujące do rozwoju i kolejnych osiągnięć. Oto lista naszych stypendystów, którym serdecznie gratulujemy:

Lp. Imię i nazwisko ucznia Zachowanie Średnia ocen


1. Bartosz Paweł Zymelka - wzorowe - średnia ocen 5,52
2. Wiktoria Przeliorz - wzorowe - średnia ocen 5,52
3. Weronika Wolka - wzorowe - średnia ocen 5,57
4. Łucja Rucińska - wzorowe - średnia ocen 5, 92
5. Mateusz Bąbol - wzorowe - średnia ocen 5, 67
6. Pola Bojczuk-Naciuk - wzorowe - średnia ocen 5,71
7. Paulina Halomoda - wzorowe - średnia ocen 5, 57
8. Estera Brzoska - wzorowe - średnia ocen 5,86
9. Zuzanna Kita klasa - wzorowe - średnia ocen 5,86
10. Julia Szymańska - wzorowe - średnia ocen 5,57
11. Zuzanna Hajduga - wzorowe - średnia ocen 5,93
12. Nicole Krybus - wzorowe - średnia ocen 5,64
13. Emilia Pałczyńska - wzorowe - średnia ocen 5,52
14. Jakubus Radosław - wzorowe - średnia ocen 5,71
15. Królik Bartosz - wzorowe - średnia ocen 5,57

Ponadto w tym roku szkolnym mamy przyjemność i wielki zaszczyt pogratulować naszym laureatom i finalistom w wojewódzkich konkursach przedmiotowych:

1. Królik Bartosz- 3 krotny laureat konkursu tj. z języka polskiego, matematyki i geografii;
2. Radosław Jakubus- laureat konkursu z geografii i finalista konkursu z matematyki;
3. Aleksander Wasilewski- laureat konkursu z biologii;
4. Zuzanna Hajduga- finalistka konkursu z geografii;
5. Nicole Krybus- finalistka konkursu z geografii.

Zapraszam do Galerii zdjęć

e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Programujemy
Bądź kreatywny
Facebook
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
RODO
Kreatywni z Ostroga