Uczeń miesiąca 2018/2019
Dodane przez admin dnia Listopad 24 2018 16:30:49
Rozpoczynamy edycję, nieco spóźnioną, Ucznia Miesiąca. Od tej pory, zaraz jak otrzymam wyniki, będę publikował listy uczniów, którzy w danym miesiącu zasłużyli na miano Ucznia Miesiąca.

W par. 13 Statutu Szkoły czytamy: Uczeń z największą ilością uwag pozytywnych jest typowany do tytułu „Uczeń miesiąca” ... Jeżeli jest więcej niż jeden taki uczeń, tytuł przyznaje się uczniowi wyłonionemu spośród wytypowanych na drodze głosowania tajnego w zespole klasowym.


Treść rozszerzona

Marzec 2019r.

1 A Halamoda Mathias, Lorek Emilia
1 B Maja Łabuda, Jakub Malkiewicz
1 C Hanna Mużelak, Dorota Stysiał
2 A Jessica Wolny
2 B Oliwier Matoga
2 C Paulina Nojdeker
3 A -

4A -
4 B Łucja Rucińska, Mateusz Dyszka
4 C Bojczuk-Naciuk Pola
4 D Szymon Rachelski
5 A -
5 B Daniel Koczwara , Jakub Sochacki, Maciej Kolonko
5 C Maksymilian Mazurek
5 D Adam Chodkowski, Tomasz Szendzielorz, Maciej Iwaniec
6 A Gadachik Irina
6 B Krybus Nicol, Hajduga Zuzanna
6 C Witek Alicja
7 A Helena Krowicka
7 B Łukasz Miechówka
8 A Leon Kindziak
8 B Kacper Klasen, Wiktoria Górecka
8 C Roksana Dera ,Rafał Syrzysko

3ag Roksana Dera, Rafał Syrzysko
3bg Ada Sapała
3cg Cyfka Wiktor, Mielnik Maciej
3dg Natalia Bylica


Luty 2019r.

1 A -
1 B Filip Fojcik, Piotr Holauer
1 C Wiktor Cynalewski, Kacper Skowronek
2 A -
2 B Roksana Żurek
2 C Julia Skrzyniarz
3 A -

4A -
4 B Mateusz Dyrszka
4 C -
4 D Iga Goc
5 A -
5 B Aleksandra Narewska, Kacper Narewski
5 C Zuzanna Kita
5 D Kamila Synowiec, Sonia Stężowska
6 A Anna Pacharzyna , Aleksandra Chrobok
6 B -
6 C -
7 A Denis Rudnik
7 B Kevin Niczek
8 A Filip Beska
8 B Kamila Janczar, Kamil Skibiński
8 C -

3ag -
3bg Sebastian Nowak
3cg Rafał Wranik
3dg -

Styczeń 2019r.

1 A -
1 B Franciszek Ostrowski , Agata Sodzawiczny
1 C Filip Brzoska , Maksymilian Bugla
2 A Ewa Bucyk, Martyna Szlachetko
2 B -
2 C Oskar Górecki, Karolina Mróz
3 A -

4A -
4 B Łucja Rucińska
4 C Paulina Bielska
4 D Szymon Rachelski
5 A -
5 B Kinga Czech, Arkadiusz Bacewicz
5 C -
5 D Sonia Stężowska, Tomasz Szendzielorz
6 A Kacper Malinowski, Zofia Wróblewska
6 B Nicole Krybus, Emilia Pałczyńska
6 C -
7 A Hanna Gruchel
7 B Paulina Gruszczyk
8 A Tomasz Liszka, Aleksandra Konopka
8 B Kamila Janczar, Kamil Skibiński
8 C -

3ag Julia Cebulla
3bg Monika Nowak
3cg Aleksandra Olejniczak
3dg -

Grudzień 2018r.

1 A Laura Gil, Filip Malkiewicz
1 B Lena Klok
1 C Magdalena Małek, Dominik Pundyk
3 A Aleksander Czółowski, Szymon Jezusek

4 C Aleksandra Wróblewska, Marta Wróblewska
4 D Paulina Halamoda
5 B Dominika Frencel, Marek Duda
5 D Anna Szendzielorz, Julia Szastak
6 A Filip Bochet, Zofia Wróblewska
6 B Feliks Wójcik
7 A Aleksandra Janiuk
7 B Marek Halamoda
8 B Wiktoria Boczar, Szymon Paszczyński, Oliwia Kielska

3 CG Natalia Gembalczyk, Kamil Kampka

Opracowała Zuzanna Wasielewska


Listopad 2018r.

1 A Daniel Samko, Markus Zuber
1 B Malwina Gęsior, Gabriel Mazurek
1 C Emilia Konopnicka, HannaWeiser
2 A Wiktor Potaczek
2 B Szymon Karasek, Igor Kalinowski
2 C Wiktoria Duda, Maksymilian Wróbel
3 A Wiktor Chrapek, Philip Ciszek

4 B Milena Darzycka, Marta Gajda
4 C Martyna Siniakiewicz
4 D Sławomir Jakubus
5 A Nie podano
5 B Natalia Kicia, Alicja Kuczera
5 D Artur Łuczkowski, Julia Owczarek
6 A Anna Pacharzyna, Maria Koczwara , Jakub Hibner
6 B Tomasz Placzek
6 C Nie podano
7 A Mateusz Liszka, Bruno Świątek
7 B Julia Czerny
8 A Alicja Kwaśny, Szymon Przeliorz
8 B Rafał Potracki
8 C Nie podano

3ag Nadia Jezusek
3bg Patryk Wuzik
3cg Agata Szydełko, Agata Urbanek


Październik 2018r.

1 A Magdalena Beleć, Filip Czogała
1 B Marcelina Tesarska, Franciszek Wycik
1 C Marcel Słoboda, Dorota Stysiał
2 A Joanna Sznicer
2 B Dominika Samkova, Maksymilian Jaworek
2 C Paulina Nojdeker, Bartosz Zymelka
3 A Jakub Zając, Aleksander Lużyna - Jakubczyk

4 A Oliver Potaczek
4 B Mateusz Dyrszka
4 C Martyna Cybulska
4 D Paulina Halamoda
5 A Julia Hahn, Grzegorz Hetwer
5 B Ewa Urbisz, Fabian Bugiel
5 C Estera Brzoska, Michał Mielnik
5 D Patrycja Golik, Maciej Iwaniec
6 A Irina Gadachik, Nicola Sobiech
6 B Maja Chodkowska, Paweł Nowak
6 C Bartosz Królik
7 A Karolina Cieślik
7 B Karolina Głowacz
8 A Joanna Dudziak
8 B Paulina Szmyd, Katarzyna Hylińska
8 C Weronika Otlik, Emilia Otlik

3ag Mateusz Białas
3bg Ada Sapała
3cg Julia Grochowska, Daniel Psotta
3dg Kinga Polak

Wrzesień 2018r.

1 A Maciej Chęć, Emilia Forraiter
1 B Julia Kowalczyk, Magdalena Grobelny
1 C Hanna Mużelak, Jakub Lach
2 A Jessica Wollny
2 B Maria Beska, Oskar Balik
2 C Karolina Mróz
3 A Wiktoria Przeliorz, Manuela Mikiewicz

4 B Marta Gajdy
4 C Mateusz Bąbol
4 D Wiktoria Kaim
5 A Zofia Jasiukajć, Oliwia Dombek
5 B Zuzanna Bajgier, Aleksandra Głowacz, Paulina Szewczyk
5 D Patrycja Golik, Maciej Iwaniec
6 A Martyna Wawoczny, Aleksandra Chrobok
6 B Feliks Wójcik, Agnieszka Płotek
6 C Maja Stężowska
7 A Zuzanna Łyko
7 B Julia Czerny
8 A Magdalena Bujalska
8 B Aleksandra Piwowar
8 C Wiktoria Steuer

3ag Adrian Weczerek
3bg Martyna Slany
3cg Karolina Koczy, Aleksandra Nizio

opracowała Agnieszka Żelichowska