Bijemy rekord w udzielaniu pierwszej pomocy!
Dodane przez Sylwia Nowakowska dnia PaĹşdziernik 04 2019 09:29:25
16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. Naszym celem jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.
W 2017 roku w akcji udział wzięło 85 100 uczestników.
W 2018 roku w akcji wzięło udział 116 342 uczestników.
Jak będzie w tym roku? To zależy od Was!


Tak było u nas w zeszłym roku

Treść rozszerzona
Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą liczbę osób odbywa się 16.10.2019 (środa) od godziny 12:00 do godziny 12:30.
Materiał pobrany ze strony www.wosp.org.pl

Bicie rekordu w naszej szkole zostanie poprzedzone projekcją krótkiego filmu "Pierwsza Pomoc - resuscytacja krążeniowo-oddechowa". Następnie instruktor zaprezentuje uczestnikom bicia rekordu, jak należy poprawnie udzielić pierwszej pomocy.

Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji proszone są o pobranie u wychowawcy zgody na przetwarzanie przez WOŚP zdjęć i filmu z wizerunkiem uczestnika i dostarczenie ich w terminie do poniedziałku, 14 października do pani Sylwii Nowakowskiej (sala nr 18) lub do wychowawcy klasy.