Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Dodane przez admin dnia Czerwiec 25 2021 10:19:31
Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września – dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca roku szkolnego 2020/2021. Cieszymy się, że przed wyjazdem na wakacje możecie spotkać się na w gronie kolegów i koleżanek.

Treść rozszerzona
Dziękujemy Wam za wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratulujemy wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiemy, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.

Wielkie podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów naszej szkoły, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na szkolnej drodze do wiedzy.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat.

Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia i zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam, aby czas wakacji był naprawdę wyjątkowy i przede wszystkim bezpieczny.

Dyrekcja Szkoły na Ostrogu


Galeria zdjęć

z uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego
2020/2021 dla klas 1-3.