Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Drodzy Pierwszoklasiści, drodzy Rodzice

Dziecko, przychodząc po raz pierwszy do szkoły czeka z niecierpliwością, kiedy stanie się uczniem klasy pierwszej.

Oto nadszedł ten dzień, kiedy to  po wakacjach jesteście w szkole, trochę niepewni, trochę przestraszeni i zaciekawieni.  Jestem przekonana, że za kilka  dni będziecie już z uśmiechem przekraczać próg naszej szkoły.

W szkole jest czas nie tylko nauki ale też i zabawy.  Potraktujcie przyjście do szkoły jako wielką  przygodę, po krainie pełnej niespodzianek.  Ruszajcie po tę przygodę z nauką, bawcie się i uczcie.  Przez pasowanie staliście się uczniami naszej szkoły, z czego niezwykle się cieszymy.

Rodzicom pierwszoklasistów, życzymy wielu chwil radości z osiągnięć waszych dzieci i z doświadczeń jakie zdobędą. Wierzę, że będziecie Państwo chętnie uczestniczyć w życiu szkoły, podczas różnych uroczystości, zajęć, wycieczek oraz imprez szkolnych.

Na zakończenie chciałabym życzyć, wszystkim uczniom, ich rodzicom i  nauczycielom, powodzenia  w nowym roku szkolnym 2022/2023.