Sukces Informatyków z SP1

Znamy już pierwsze, nieoficjalne wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr2022". Konkurs rozgrywał się w trzech kategoriach wiekowych: Klasy 1-3, 4-6 i 7-8. Z naszej szkoły w konkursie, na wszystkich szczeblach, wzięło udział dziesięcioro uczniów. Ponad połowa z nich uzyskała 75 i więcej procent możliwych do zdobycia punktów. Jest to najlepszy wynik naszej szkoły z wszystkich dotychczasowych startów w tym konkursie.
Poprzedni sukces to 2 miejsce zdobyte 5 lat temu przez Martynę Cybulską i Antka Kuligę, dzisiaj uczniów klasy 8.

Nasi zwycięzcy to:

Oliwier Alberciński 3b - 100%
Franciszek Twardawa 3b - 100%
Jagoda Wieczorek 3a - 83,33%
Bartosz Niewiera 6a - 81,25%
Borys Pol 3a - 78,33%
Szymon Grochowski 3a - 75%

W nadchodzącym tygodniu na stronie Konkursu zostaną udostępnione rozwiązania zadań wraz z objaśnieniami.

W ciągu kolejnych dwóch tygodni (do 4 grudnia 2022) Organizatorzy będą przyjmować reklamacje dotyczące rozwiązań i wyników konkursu.

Później, kolejny tydzień będzie przeznaczony na weryfikację wyników i analizę reklamacji przez Organizatorów.

Ostateczne wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na witrynie Konkursu w tygodniu 12-16 grudnia 2022.