Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

To już wakacje!

Rok szkolny 2023/2024 w klasach 1-3 dobiegł końca, przynosząc wiele radości, nowych doświadczeń i cennych lekcji zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Był to czas intensywnej nauki, rozwijania umiejętności społecznych i budowania podstaw wiedzy, która będzie kontynuowana w kolejnych latach edukacji. 

Właśnie zakończyliśmy w naszej szkole uroczyste podsumowanie roku szkolnego dla klas 1-3 na nowym, pięknym placu przed szkołą. Były podziękowania, podsumowanie mijającego roku i etapu edukacyjnego obecnych jeszcze klas trzecich oraz ciekawe występy artystyczne. Na koniec wszyscy uczniowie klas trzecich otrzymali pamiątkowe dyplomy po czym udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawczyniami i odebranie świadectw szkolnych. Zapraszam do relacji fotograficznej w galerii zdjęć.

Rok szkolny 2023/2024 w klasach 1-3 był pełen wyzwań, sukcesów i wartościowych doświadczeń. Dzięki wspólnemu wysiłkowi uczniów, nauczycieli i rodziców, najmłodsi uczniowie mogli czerpać radość z nauki i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.