Rozstrzygniecie konkursu

Rozstrzygnięto konkurs na maskotkę projektu pt. „Wspieranie edukacji włączającej i środowiska włączającego na zajęciach poprzez zajęcia sportowe” w ramach programu Erasmus+ Team Spirit. W konkursie wzięło udział ośmiu uczniów naszej szkoły tworząc piękne maskotki z opisem cech sportowych i społecznych. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze pierwszego miejsca.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce – Żaba wykonana przez Krzysztofa Stysiała z 1b.

II miejsce – Ośmiornica wykonana przez Alicję Przybył z 2c

III – miejsce – Pies Podróżnik wykonana przez Pawła Gołeczkę z 5a

Pozostałe maskotki zostały wykonane przez: Wiktoria Duda z 5c - wąż,– Oliwię Kurek z 2c - miś brązowy, Paweła Malinowskiego z 5a - miś niebieski, Jagodę Winiarską z 1b - nuta z wieńcem laurowym, Paulinę Halamodę z 7d - kangur.

Maskotki wystawione są na holu przy sekretariacie szkolnym. Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczyła Pani dyrektor.

Każdej maskotce przypisano pozytywne pewne cechy sportowe i społeczne, dla zwycięskich maskotek to:

Żaba
Pozytywna cecha sportowa – skoczność, zwinność, pozytywna cecha społeczna – dostosowywanie się do zmian, negatywna cecha społeczna – płochliwość.

Ośmiornica
Pozytywna cecha sportowa – zwinność, pozytywna cecha społeczna – inteligencja, negatywna cecha społeczna – łapczywość.

Pies Podróżnik
Pozytywna cecha sportowa – szybkość, pozytywna cecha społeczna – uczuciowość, negatywna cecha społeczna – agresywność.

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.