Predator Games 2023

Predator Games 2023 to międzyszkolne rozgrywki esportowe dla 1024 szkół. Startujemy po raz drugi, w styczniu bieżącego roku odbył się sezon 0, który był warm up’em do właściwego systemu turniejowego i wzięło w nim udział 128 szkół. Rozgrywki cieszyły się uznaniem nauczycieli, uczniów i ich rodziców dlatego zapraszamy do zabawy po raz kolejny!

Celem rozgrywek jest zbudowanie wydarzenia, w którym młodzi pasjonaci gamingu mogą zrealizować swoje marzenie o byciu profesjonalnym e-sportowcem, choć nie muszą mieć do tego żadnego przygotowania. Wystarczy pasja. Jednocześnie chcemy pokazać, że gaming to most pomiędzy dziećmi a rodzicami. Szkołą a uczniem. Dobrą zabawą a samorozwojem.

Zbieramy drużynę do rozgrywek, składającą się z 16 zawodników. Zapisy u kapitana drużyny - Oliwiera Potaczka.

Wymagana zgoda rodziców na udział w zawodach (dostępna u Oliwiera).

Szczegóły u nauczyciela informatyki

Pozostałe informacje tutaj