Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięto międzynarodowy etap konkursu na Logo projektu w ramach programu Erasmus+ Team Spirit pt. Integracja włączająca poprzez współpracę w sportach zespołowych.

logo teamspirit

Ogromne uznanie międzynarodowego jury zdobyła praca naszej uczennicy Ewy Bucyk z klasy 5a. Jej logo wygrało z propozycjami uczniów z Czech, Grecji i Turcji. Zostało bardzo wysoko ocenione.

Znak ten będzie firmował projekt przez cały okres jego trwania.

Kolejne działania w ramach projektu to: konkurs na maskotkę projektu, umieszczanie na bieżąco materiałów na stronie internetowej szkoły oraz na stronie projektu stworzonej przez szkołę z Czech, stworzenie interaktywnego przewodnika integracyjnych zajęć sportowych. Odbędą się też wymiany międzynarodowe do Czech na 1 i 5 dni, Turcji na 5 dni, Grecji na 1 i 5 dni i Polski 1 i 5 na dni.