Spotkanie w ramach Team Spirit

12 kwietnia 2022r. odbyło się kolejne działanie w ramach projektu z programu Erasmus+ Team Spirit pt.: "Integracja włączająca poprzez współpracę w sportach zespołowych".

Nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w Czechach w Opavie. Na spotkanie to stawili się również przedstawiciele pozostałych partnerskich szkół z Turcji z miasta Bodrum oraz z Grecji z miasta Saloniki. Do tych miejsc pojadą w ramach wymiany międzynarodowej nasi uczniowie. Na spotkaniu omówiono wszystkie planowane działania, ustalono wstępnie terminy działań oraz sposoby ewaluacji.
Zapraszamy uczniów do śledzenia kolejnych informacji w których będą opisane konkursy i rekrutacja na wyjazdy.