Podsumowanie akcji „Szlachetna Paczka”2022

Weekend Cudów dowiódł tego że potrafimy pomagać. Dziękujemy wszystkim osobom, które razem z nami zmieniły historie 2 Rodzin — dzieląc się czasem, zainteresowaniem i materialną pomocą. Dziękujemy również za środki czystości, które zostały przekazane dla Domu dla Bezdomnych „Arkan”.

Szlachetna Paczka to pomoc, która wynika z chęci dzielenia się z drugim człowiekiem. Ta chęć jest w nas zakorzeniona tak głęboko, że nawet mając niewiele, potrafimy dostrzec kogoś, kto ma mniej i mu pomóc. Dzięki całej naszej społeczności szkolnej: rodzicom, nauczycielom uczniom, pracownikom szkoły i sponsorom z zewnątrz, osoby w trudnej sytuacji otrzymały wsparcie, bo ktoś je dostrzegł i im pomógł. Taka pomoc, daje siłę do zmiany.

Słowa od Rodzin

Wszystkim, którzy przygotowali tak piękne paczki, składamy najserdeczniejsze podziękowania. A na nadchodzące Boże Narodzenie chcemy Wam życzyć dużo zdrowia i spokoju oraz Wesołych Świąt.

W Galerii zdjęć nasza ekipa wolontariuszy, która z pomocą pedagogów szkolnych, przygotowała wszystkie dary, pięknie je pakując.