Opieka stomatologiczna

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

informujemy, że na mocy porozumienia Urzędu Miasta Racibórz, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz podmiotu wykonującego działalność z zakresu leczenia stomatologicznego, raciborskie placówki przystąpiły do programu profilaktyczno-stomatologicznego dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż.

Uczniowie SP1 zostali objęci bezpłatną profilaktyczną opieką stomatologiczną, realizowaną przez gabinet stomatologiczny BELLADENT sp. z o.o., mieszczący się przy ulicy Żółkiewskiego 11/1, 47-400 Racibórz (rejestracja pod numerem 517 981 006).

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych wizyt diagnostyczno-profilaktycznych oraz późniejszego bezpłatnego leczenia stomatologicznego.

Wszelkie informacje zawarte są w poniższych plikach do pobrania.

W załączeniu znajduje się również zgoda rodzica na objęcie dziecka opieką stomatologiczną, którą należy zabrać na pierwszą wizytę.

Dyrekcja SP1