W ramach realizacji projektu Erasmus+ Team Spirit pt. „Team Spirit- wspieranie edukacji włączającej i środowiska włączającego na zajęciach poprzez zajęcia sportowe” w szkole poza wspólnymi wyjazdami do partnerów z Turcji, Czech i Grecji podczas zajęć sportowych  testujemy propozycje nowych gier z innych krajów Europejskich. Gry ruchowe mają na celu wprowadzenie naturalnych działań integracyjnych opartych na elementach sportowych, które wspierają środowisko integracyjne w klasach i pomagają osobom o szczególnych lub specjalnych potrzebach stać się równą i wartościową częścią grupy. Zabawy które przetestowaliśmy to: ball battle, circuit basketball, corners, mini volletball, inclusive ringo, inclusive badminton, passing the Ball In the Line, running badminton, my field, tombik.